Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Yukarıda Listede Bulunmayan Diğer Yazılımlar
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Kill Task nasıl kaldırılır ?????
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kill Task nasıl kaldırılır ?????

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 3
  Alıntı tartini Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kill Task nasıl kaldırılır ?????
    Gönderim Zamanı: 04.Aralik.2007 Saat 08:35

Sayın yönetici arkadaşlar;

Kill Task isimli programı daha önceden birileri bilgisayarlarımızın bazılarına yüklemiştir. bu programı sistemlerden nasıl kaldırabiliriz. programın şifresi mevcut değildir.

konu hakkında acil yardımlarınızı bekliyorum......

Yukarı Dön
tartini Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Alıntı tartini Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Aralik.2007 Saat 02:26

ARKADAŞLAR BU SİTENİN ADMİNLERİ VE KONU HAKKINDA BİLGİ VERECEK KİŞİLER NEREDE ACABA.. ??

KAÇ GÜNDÜR YANIT BEKLİYORUM AMA HİÇ KİMSE CEVAP VERMİYOR...

Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Aralik.2007 Saat 02:45
merhaba, kullandığınız yazılımın giriş şifresini bilmeden yazılımı kaldırmanız güç bir durum. çünkü yazılımın kaldırılma yönergeleri yazılımı şifrele açtığınız zaman size sunulmaktadır. ve konularınızı sürekli yanlış yere açtığınız için konularınız silinmektedir.

Düzenleyen administrator - 08.Aralik.2007 Saat 02:46
Yukarı Dön
tartini Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Alıntı tartini Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Aralik.2007 Saat 02:57

tamam konuyu yanlış yerde açıyor olabilirim. ama bunun bir uyarısını yapabilirdiniz...

program ise daha önceden dışrıdan gelen bir bilgisayarsı tarafından kurulmuş ve şifresini kuran şahış koymuş.. ancak uzun zamandır o arkadaşlara ulaşım yapılamamaktadır. dolayısı ile programı bir şekilde kaldırmak gereklidir.

Şifre unutulması gibi bir durumda program için ne yapılabilir ???

lütfen konuya cevap yazınız...

iyi çalışmalar..

Yukarı Dön
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Aralik.2007 Saat 04:09
mrb, yazılımı farklı bir bilgisayara kurup yazılımı açın ve nasıl kaldırılacağı konusunda yeni kurduğunuz yazılımın yardım bölümündeki yönergeleri takip edebilirsiniz.
Yukarı Dön
Deadly_scorpion Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge
YaŞaYan Ölü

Bulundugu Yer: Hüzün Adası
Gönderilenler: 166
  Alıntı Deadly_scorpion Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Aralik.2007 Saat 03:44
Abi cok kafanı bozuyorsa En iyi Çözüm bas formatı  Kolay Gelsin.
Belki bir parça tuhafım...
Yukarı Dön
deringeyik Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Gönderilenler: 7
  Alıntı deringeyik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Ocak.2008 Saat 15:29
bende bunu arıyordum nereye konu açsam diye düşünürken önce bi arayım dedim...
evet aynı cevap banada lazım format dışında şifresini bilmediğimiz halde programı nasıl kaldıra biliriz ... kaldırmayı geçtim imha edelim kâfi yokmu alt dosyaları felan silsekde bozak çalışmasa program yardımlarnızı bekliyorum ?

Yukarı Dön
black-berry Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Gönderilenler: 1
  Alıntı black-berry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Nisan.2009 Saat 20:16
Başlat a tıklayarak Çalıştır'ı tıklatın.Ardından çıkan kutucuğa Services.msc yazın ve Tamam tıklatın.Açılan pencerede "Genius CF1 - Silent Death" hizmetini bulun ve çift tıklatın.Açılan pencerede "Başlangıç Türü" yazan kısmın karşısında "Otomatik" olarak görülen yazıyı Devredışı olarak değiştirin ve altındaki Durdur tuşuna tıklatın.Böylece sistemde kurulu olsa bile çalışmayacaktır.
Yukarı Dön
crazy10 Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: ..
Gönderilenler: 1
  Alıntı crazy10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Eylül.2010 Saat 11:06
arkadaslar denetım masasından kaldırmak ıcın sıstemı o programı kurdgunuz gunden bır gun onceye yukleyın o zamn denetmden kalkıyo tamamen.kolay gelsın
Yukarı Dön
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Eylül.2010 Saat 11:51
      'Programı Kaldırmak:'+#13#10#13#10+
      'program kedisini "ekle/kaldır" bölümüne atmaz. aşağıdaki adımları sırayla uygulayın.'+#13#10#13#10+
      '1.Deletim Masası / Yönetimsel Araçlar / Hizmetler'+#13#10+
      '2."Genius CF1 - Silent Death" Hizmetini bulun ve üzerine sağ tıklayıp "Dur" komutunu tıklatıp hizmeti durdurun.'+#13#10+
      '3.Başlat / Çalıştır komutunu verin. Aç etiketinin karşısındaki bilgi kutusuna aşağıdaki komutu yazın'+#13#10+
      'C:\WINDOWS\system32\Genius.exe /uninstall'+#13#10+
      '*** Bende Windows C:\ sürücüsüne ve Windows disinine kurulmuş. kendinize göre uyarlayın.'+#13#10+
      'Komutu yazdıktan sonra tamam komutunu tıklatın ve bu işlem sonrası hizletin silindiğine dair "İşlem başarıldı" gibilerinden bir ileti alacaksınız. bu işlemden sonra dosyaları silmeye sıra geldi.'+#13#10#13#10+
      'C:\WINDOWS\system33 dizini içerisinde'+#13#10+
      'Genius.exe  ve  KillTask.cpl  dosyalarını silin.'+#13#10#13#10+
      'Tamamdır. Programı kaldırıldı. niçin bukadar karışık demeyin. basit olsaydı programın bir güvenliği olmazdı.'+#13#10+
      've Listeyi Export veya Import etmek isterseniz listeye sağ tıklamayı deneyin.';
Yukarı Dön
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Eylül.2010 Saat 11:52

yazılımda eğer TÜRKÇE KARAKTERLİ ŞİFRE  belirlerseniz bir daha yazılımın denetim kısmına giremiyorsunuz. Bu hata yazılımın son yayınlanan sürümünde ONARILDI !

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,246 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]