Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Ögrenci Özlük ve Aidat Takibi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: rapor ve gosterimler
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

rapor ve gosterimler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: Netherlands
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 5
  Alıntı feyak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: rapor ve gosterimler
    Gönderim Zamanı: 28.Ekim.2007 Saat 10:55

degerli abim saolasin programi kullaniyoruz bi ufak tefek seyler disinda bir sey yok  iki uc problem var onlari yazacagim ama lutfen cozum uretiniz insaallah

1- yeni kayit yaptiniz ve yanlis bilgi girdiniz kaydettini ogrenci bilgi duzeltmede program kapanip acilincaya kadar goremiyor ve duzeltemiyorsunuz ama raporlarda veriyor ogrenciyi buna bir bakiniz insaallah

2- ogrenci raporlarinca ayni gurpta olan ama numaralari farkli olan ogrencileri numaraya veya ada gore siralayamiyoruz  buda enson hangi numarayi kaydettik toplam kac orencimiz var olayini cok guclestiriyor (ogrenci bilgi duzeltme kiminda butun ogrenciler ogrenci numarasina gore siralansa aca ba iyi olmaz mi?)

3- aidat mevzu ben ogrencilerin gurup olarak rapor aldigimda tahakuk edilen miktari ve odeme miktarini gormeliyim (tamam her ogrenciye ayri ayri veriyor ama ben toplu olarak liste olarak gorebilmeliyim  yani exel de hangi kolunlari istiyorsun kismina odeme durumu tahakkuk ve tahsil edilen kolunu atilmali,)

4-yedekleme durumu ben yedek aldim egitim merkezinde ama onu eve getirdigimde calistirabilecekmiyim kendisi mi acacak yoksa ben her seyi olusturacakmiyim?

selam ve dua ile lutfen yardimci olunuz abiler cunki burada yeni bir sisteme geciyoruz ve gercekten yardima ihtiyacimiz var

Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Ekim.2007 Saat 11:25

1-bu sorun yazılımın son sürümünde giderilmiştir(!)
2-raporlarda sıralama yazılımın son sürümünde mevcuttur. yazılımın son sürümünde raporlar bölümündeki "ÖDEME RAPORU" bölümü yeniden geliştirilmiştir. ve kriterler arttırılmıştır.
3-yazılımın yeni sürümünde ödemelerle ilgili gruplu toplulaştırılmış rapor mevcut
4-yazım tek bilgisayar için satıldığı için ayrı bir yerde kurup yedeklerinizi görme imkanınız mevcut değil.

ve yazılımın demosunu mu deniyordunuz? ( ikinci sorunuzu yakın zamanda düzelteceğim. )

Düzenleyen administrator - 28.Ekim.2007 Saat 13:42
Yukarı Dön
defteran Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Gönderilenler: 1
  Alıntı defteran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Ocak.2008 Saat 11:10

raporları kaydedebiliyoruz ancak sonradan yazdıramıyoruz.İlk raporlama anında yazdırmada problem yok daha sonra qrp ile açınca yazdırmıyor.               

Can not create file "sistem can not find the path specified" 

Şeklinde hata veriyor. Sorun nerdedir acaba...

Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Ocak.2008 Saat 03:34
merhaba, qrp göstericiyi incelemem gerekiyor, bu aralar iş yoğunluğundan pek ilgilenemiyorum bakınca size bilgi gönderirim.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,223 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]