Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Firma-Müsteri Çek Takip Programi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: çek takibi vista home da nasıl çalışır
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

çek takibi vista home da nasıl çalışır

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı heyderan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: çek takibi vista home da nasıl çalışır
    Gönderim Zamanı: 17.Temmuz.2007 Saat 04:00
merhaba verdiğiniz hizmetlerden dolayı size teşekkür ederim. bir senedir sizin çek programını kullanıyorum ve çok memnunum. yalnız yeni bir bilgisayar aldım ve işletim sistemi vista home çek programını yeni bilgisayara yükledim. açtığımda şu uyarı çıkıyr.
(((( Network initialization failed.
File or directory does not exist. File:C\PDOXUSRS.NET
Permission denied.
Directory: C:\. )))))
bu konuda bana yardımcıolursanız çok sevinirim...
Yukarı Dön
AfterLife Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge

Gönderilenler: 418
  Alıntı AfterLife Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Temmuz.2007 Saat 10:29

merhaba,

Programlarınızın Vistada çalışması için http://www.datakent.com/vista.pdf adresindeki dökümanı indirip inceleyiniz.

iyi çalışmalar

Yukarı Dön
barisweb Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Gönderilenler: 1
  Alıntı barisweb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Aralik.2007 Saat 06:09
Ben de Denedim onu fakat ine çalışmadı.Yine Aynı Hatayı Alıyorum BDE nin bütün sürümlerini kurdum ama çalışmadı.
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Aralik.2007 Saat 13:42

merhaba, hata olarak tam olarak aşağıdak hatayı mı veriyor. eğer aşağıdaki hata ise murat arkadaşımın yazdığı gibi yetkilendirme sorunu vardır ve örnek dosyayı inceleyip yetki olarak admin yetkisiyle yazılımı açmanız gerekir. veya kısayola sa ğtıklayıp yönetici olarak çalıştır komutuyla denemede yapabilirsiniz.

Network initialization failed.
Permission denied.

Yukarı Dön
ukaratac Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Gönderilenler: 9
  Alıntı ukaratac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Mart.2009 Saat 16:49
DEDIGINIZ SEYI BENDE YAPTIM .. AMA DUZELME OLMUYOR  HATTA PROGRAMI SILIP TEKRAR KURDUM . AYNI  HATA BENDE DE DEVAM EDIYOR

Network initialization failed.
Permission denied.
Directory : C:|

Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Mart.2009 Saat 07:09
Merhaba, eğer sistem kurulumunu kurmuşsanız ve bahsedildiği şekliyle yetki ayarı yapmışsanız sorunsuz çalışması gerekir. sistem kur(bde) : www.datakent.com/programlar/bde51.exe
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,183 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]