Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Diğer bölümler > Microsoft Windows ve Windows IoT
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: SAFARİ
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SAFARİ

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Kayıt Tarihi: 01.Ekim.2003
Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: SAFARİ
    Gönderim Zamanı: 20.Haziran.2007 Saat 06:13
Safari iki günde 1 milyonu aştı


Windows için geliştirilen Safari web tarayıcısının halka açık deneme (beta) sürümünü indirme sayısı, pazara sunulmasını takip eden 48 saatte 1 milyonun üzerine çıktı.

Apple, Safari for Windows'un ücretsiz sunulan beta sürümünün ilk 48 saatte 1 milyon kereden fazla indirildiğini duyurdu.

Apple tarafından dünyanın en hızlı ve kullanımı en kolay tarayıcısı olarak tanıtılan Safari 3, www.apple.com/safari sitesinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Safari 3, HTML, CSS, JavaScript, SVG ve Java gibi tüm modern Internet standartlarını destekliyor.

Sektörün standartlarını belirleyen iBench testlerinin sonuçlarına göre Safari 3'ün web sayfalarını, Internet Explorer 7’den iki kat ve Firefox 2’den de 1.6 kat daha hızlı gösterebildiği ortaya çıktı. (Test, Windows XP işletim sistemi ile çalışan, 1 GB RAM'e sahip iMac 2.16 GHz Intel Core 2 Duo sistem üzerinde yapıldı).

Safari ile ilgili güncellemeler,Apple’ın ‘Yazılım Güncellemeleri’ ile dün akşam hizmete sunulan ve daha önce rapor edilmiş olan hataları düzelten ‘Windows Public Beta için Safari Güncellemeleri’ aracılığıyla sunuluyor.

Windows için Safari 3, Windows XP ya da Windows Vista işletim sistemleri ile çalışabiliyor ve minimum 256 MB hafıza ile 500 MHz Intel Pentium işlemcili sistem gerektiriyor.

download : http://appldnld.apple.com.edgesuite.net/content.info.apple.c om/Safari3/061-3504.20070613.in7yT/SafariSetup.exe

plugins : http://www.apple.com/safari/download/plugins.htmlDüzenleyen administrator - 20.Haziran.2007 Saat 06:20
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü GösterBu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]